Gensenta İlaç Sanayi A.Ş.

Genel Müdürlük

Büyükdere Caddesi Ali Kaya Sokak No:5 34394 Levent, İstanbul Türkiye

Gensenta İlaç Sanayi A.Ş.

Bitmiş Ürün Fabrikası

Yenibosna Merkez Mah. Sanayi Caddesi No:13 34196 Bahçelievler, İstanbul Türkiye

Gensenta İlaç Sanayi A.Ş.

Hammadde Üretim Fabrikası

Cumhuriyet Mah. İsmet İnönü caddesi no:30 41420 Çayırova, Kocaeli Türkiye

İlaç Üretim Tesisleri

TEM otoyolu güzergahı: Fatih Sultan Mehmet Köprüsü çıkışını takiben otobandan ayrılmadan devam ediniz. Mahmutbey Köprüsü-İstoç geçildikten sonra sağda havalimanı çıkışından ayrılarak soldan Havalimanı-Güneşli bağlantı yoluna giriniz ve otobandan ayrılmaksızın devam ediniz. Sağda son çıkış olan Çobançeşme-Kuyumcukent tabelasını takip ediniz. Kavşakta Total Akaryakıt istasyonunu sağda bırakarak hemen önündeki tek yönlü yola girdikten sonra 200 metre devam ediniz. Sol tarafta Gensenta İlaç San. ve Tic. A.Ş. İlaç Üretim Tesisleri bulunmaktadır.

E5 güzergahı: Boğaziçi Köprüsü’nü geçtikten sonra ana arterden ayrılmaksızın havalimanı tabelalarını takip ediniz. Şirinevler-Yenibosna geçildikten sonra sağda Opet akaryakıt istasyonunu takiben havalimanı istikametine yöneldikten sonra hemen sağdan TEM bağlantı yolu ile yine sağdan ilk çıkış olan Çobançeşme-Kuyumcukent tabelasını takip ediniz. Kavşakta Total Akaryakıt istasyonu sağda bırakarak hemen önündeki tek yönlü yola girdikten sonra 200 metre devam ediniz. Sol tarafta Gensenta İlaç San. ve Tic. A.Ş. İlaç Üretim Tesisleri bulunmaktadır.

İlaç Üretim Tesisleri

Hammadde Üretim Tesisleri

İstanbul yönünden TEM Otoyolunu takip ederek, Şekerpınar/Çayırova çıkışından sapılır ve gişelere gelinir. Gişeleri geçtikten sonra ikinci sağdan köprü üzerine çıkılır ve 200-300 metre sonra Şekerpınar mezarlığından, Yapı Teknik solda kalacak şekilde sağa sapılır. Bu yolu takip ederek, hiçbir yöne sapmadan, yolun sağında yer alan Omsan Lojistik önündeki trafik ışıklarına kadar gelinir. Trafik ışıklarından 2.sola sapılır. Bu yolda yaklaşık 600-700 m ilerledikten sonra sağ tarafta yer alan fabrikamıza ulaşılır.

Hammadde Üretim Tesisleri